Fikir Atölyesi RSS2022 ajanda mı? Süresiz ajanda mı?

Evet, bir şeyler yazmak için heyecanlısınız ama nasıl başlayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Emin olun tek bir yol yok. Sadece başlayın 😊 Başlamakta zorlanıyorsanız size Barış Özcan’ın "zinciri kırma" videosunu önerebilirim.

Devamını okuYeni Yıl Hedefleriniz İçin 5 Yardımcı Ürün

Yeni yılda dilek tutmak adettendir. Ben ise hedef belirlemeyi tercih ediyorum :) Şöyle ki, sene başında 10 adet hedef belirleyip yıl sonunda en az 5'ini gerçekleştirdiyseniz bu seneyi geçtiniz demektir. Şimdi önümüze bakalım ve 2022 hedefleri için size yardımcı olabilecek birkaç ürün listesine göz atalım.

Devamını okuDeri Ev Dekorasyon Tavsiyeleri

Doğadan ilham alan art craft minimalist deri tasarımlarımızın dışında ev dekorasyonu için önerilerimiz olacak. Temel deri el sanatları bilgisiyle yapımı oldukça basit bu ürünler evinize hoş bir hava katacak. 5 farklı dekorasyon yapımını şimdi inceleyin.

Devamını okuOrmanlarımızı Yeniden Yeşerteceğiz!

Ülkemizde meydana gelen yangınlardan dolayı zarar gören bölgelerdeki ağaçlandırma çalışmalarına bağış katkısı yapmaktayız. Ayrıca: 8 Ağustos 2021 tarihine kadar yapacağınız tüm alışverişlerde Tema Vakfı'na sizin adınıza sertifikalı 1 adet fidan bağışında bulunuyoruz.

Devamını okuDeri Kalem Kılıfı Tavsiyeleri

Kalem kılıflarını nasıl seçilmeli? Deri kalem kılıflarını özel yapan nedir? Hangi kalemlikler nerede kullanılmalı? Gibi soruların cevabını en iyisi tasarımcısı versin. Kalemlere karşı özel bir tutkusu bulunan Roarcraft tasarımcılarından mimar Fethiye hanımın renkli yazısını okuyalım.

Devamını okuHediye Vermenin Altın Kuralı – Hediye Paketleri

Hediye alması da vermesi de ayrı bir keyif. Özel bir günde veya yılın herhangi bir gününde, sebepli ya da sebepsiz yere alınmış her hediye herkesi mutlu eder sanırım. İçinden ne çıkacağının merakıyla, bir heyecanla açılır tüm hediyeler.

Devamını okuVale Deri Tepsi - Şık Bir Masaüstü Düzenleyici

Hepimizin yanından ayırmadığı, dışarı çıkarken mutlaka taşıdığı eşyaları vardır. Anahtar, cüzdan/kartlık, telefon olmazsa olmazlarımız değil mi? Saat, aksesuar, kalem, defter, sigara, tütün, çakmak da sık kullanılanlar arasında. Evden çıkarken bunlardan birini unuttuğunuz oluyor mu hiç? Peki, bu eşyaları eve geldiğinizde nereye koyuyorsunuz?

Devamını okuDolma Kalem Rehberi

Dolma kalemler aslında oldukça basit objeler. Uç, ucu tutan bir gövde ve mürekkebi tutan bir hazneden oluşur. Tabi ki bu üç parçadan ibaret değiller ancak bu üçü çalışmasını sağlayan temel parçalardır. Bu kadar basit olmasına rağmen yarattığı etki ve çeşitliliği inanılmaz değil mi?

Devamını okuTükenmez Kalem ile Jel Kalem Farkları

Günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız kalemleri seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?Söz uçar yazı kalır. Yazmak, not almak ne kadar önemliyse bu eylemi gerçekleştirdiğimiz kalemler de bir o kadar önemli. Çoğumuzun sıkça kullandığı tükenmez kalem ve jel kalemlerin farkını öğrenmek ister misiniz?

Devamını oku
Kalem Çeşitleri ve Birkaç Kalem Tavsiyesi

Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin kalemlerin modası hiç geçmiyor. Hala not alıyor, yazıyor ve çiziyoruz. Kimimiz bunun hakkını vererek en özenli haliyle, kimimiz işini görecek kadar yapıyor. Ve herkesin hayatında mutlaka bir yeri var. Belki iç sesi, belki okuduğu kitaptan bir alıntı, belki sadece alınacaklar-yapılacaklar listesi. 

Devamını okuDeri Zanaatinde Yavaş Moda Hareketi

Yavaş hareketinin felsefesi olan “yavaşlık” salyangozla ifade edilir. Ancak bu her şeyi salyangoz hızıyla yapmayı ifade etmez. Aksine hayatın farklı alanlarındaki aktiviteleri daha tatmin edici şekilde ve doğru hızda gerçekleştirmek gerektiğine dikkat çeker. Anı yaşamanın, zamanın değerinin bir vurgusudur.

Devamını okuDeri Tütün Kesesi ve Tütün Tavsiyeleri

Deri tütün çantası modelimizin sarma tütün tiryakisi tarafından tasarlandığını belirtmiştik ürün sayfamızda. Şimdi ise tiryaki tasarımcımızın kaleme aldığı en iyi tütün, filtre, sarma kağıdı ve paket tütün ile ilgili tecrübe ve tavsiyelerine yer verelim:

Devamını oku