Blog

Sık Seyahat Edenlerin Olmazsa Olmazı: Valiz Etiketi
Düşük bir ihtimal de olsa uçak yolculuklarının sayısı artınca o valizin kaybolma olasılığı aynı oranda artıyor. 
Benim saatime uygun deri kordon yapabilir misiniz?
Saat tutkunları için bir saat sadece zamanı gösteren bir araç değildir. Aynı zamanda kişisel tarzın da bir yansımasıdır. Saat kordonu üzerine yaptığımız isim işlemeleri saatleri kişiselleştirmenin harika bir yolu olabilir. 
Deri ürünlerde su ve sıvı lekeleri nasıl giderilir?
Bu yazıda deri ürünlerde su lekelerinin nasıl oluştuğunu ve deriye zarar vermeden bu lekeleri nasıl etkili bir şekilde önleyebileceğinizi anlatacağız. 
Saat kayışı için bilek ölçüsü nasıl alınır? Ölçüm Şablonu
Yeni bir saat kayışı, bilezik veya saat gibi bileğinize uyması gereken bir ürün satın almak istediğinizde, bilek ölçünüzü bilmeniz oldukça önemli. Birkaç temel malzeme ile kolay bir şekilde bilek ölçünüzü bulabilirsiniz. 
Kadınların Stil İkonu: Minimalist Deri Çantalar
Moda dünyası sürekli değişse de bazı şeyler zamana meydan okur ve her zaman trend olmaya devam eder. Sade tasarıma sahip el yapımı deri çantaların da bazen modası hiç geçmez. Deri çanta konsept tasarımlarını inceleyin.
Hangisini Tercih Etmeli? Cüzdan Karşılaştırması
En çok satan cüzdanlar arasında yer alan iki deri cüzdan modelini işlevselliği ve kullanım kolaylığı açısından sizler için karşılaştırdık. 
Sürdürülebilir ve Çevreci Bir Proje: Anatolia Collection
Üretim fazlası olan deri parçaları biriktiriyor ve yeniden işlevsel bir ürüne dönüştürüyoruz. Bu sayede kenarda artık olarak bekleyen parçaları değerlendirerek ortaya yeni bir ürün çıkarıyor, ileri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. 
Apple Watch Ultra'ya ChatGPT desteği geliyor!
Eğer ChatGPT'nin nimetlerinden faydalanan bir yapay zeka kullanıcısıysanız keşke telefonumda ve saatimde de bu özellik olsa demişsinizdir. Son dönemin en çok konuşulan yapay zeka sohbet botu, artık Apple Watch modellerinde de kullanılabiliyor. İşte yeni WatchGPT uygulaması hakkındaki detaylar.
Apple Watch Ultra: Dikkat Çeken Özellikler ve Dayanıklı Kayış Seçenekleri 
Apple Watch Ultra, son yılların en heyecan verici saatlerinden biri ve spor meraklısı teknoloji tutkunları için olmazsa olmaz bir dizi yeni özellik sunuyor. Apple Watch Ultra 49 mm uyumlu ve zorlu hava koşullarına dayanıklı bir kayış tercih etmek istiyorsanız deri kayışların bu saat için harika bir tamamlayıcı aksesuar olduğunu söyleyebiliriz. 
Pirinç Ürünler İçin Bakım Rehberi
Pirinç malzeme, bulunduğu alana ihtişam ve sofistike bir dokunuş katan güzel, parlak bir metaldir. Bakır alaşımı olan pirinç pahalı bir metaldir, yumuşak dokusuyla işlemesi kolaydır. Sanayide, hırdavat ürünlerinde, takı mücevheratta ve dekor ürünlerinde kullanımı yaygındır. 
Saat Kayışı Seçme Rehberi

Yeni bir saat kayışı almaya karar verirken tarz, materyal vb. birçok faktör kafanızı karıştırabilir. Satın alma işlemine geçmeden önce değerlendirmeniz gereken kriterleri derledik. Saat kordonu seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörler şunlardır:

Deri ürünlerdeki leke ve izler nasıl giderilir?
Deri ürün kullanmak oldukça keyifli ve prestijlidir. Ancak bakım ve temizliği de özen ister. Derideki lekelerin nasıl giderileceğine değinmeden önce, deri hakkında öncelikle birkaç hatırlatma yapalım.
Deri Saat Kayışlarının Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?
Bir deri saat kayışını uzun ömürlü kullanmanın yolu onu temiz ve bakımlı tutmaktan geçiyor. Bu şekilde ömrünü uzatmak mümkün. Deri saat kordonuna adım adım nasıl bakım yapabileceğinize bir göz atalım. Peki deri saat kordonu bakımı nasıl yapılır?
Sürdürülebilir Deri Ürünlerin Hikayesi
Bir ürün satın alırken yaptığımız seçimler, ayırdığımız bütçe, moda, reklamlar, tavsiye, hizmet kalitesi, ürün kalitesi gibi kriterlere dayanıyor. Ayrıca üretimde kullanılan malzemelerin etik koşullarda üretilmesi, çevre dostu ve sürdürülebilir olması gibi konular günümüzde oldukça önem kazanmaya başladı.
İdeal Bir Çalışma Alanı Nasıl Tasarlanır?
Modern iş yaşamına uyumu desteklemeyi amaçlayan bir şirket olarak ideal ofis düzeninin nasıl olabileceğine dair sizlere birkaç öneri hazırladık.
2022 ajanda mı? Süresiz ajanda mı?
Evet, bir şeyler yazmak için heyecanlısınız ama nasıl başlayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Emin olun tek bir yol yok. Sadece başlayın 😊 Başlamakta zorlanıyorsanız size Barış Özcan’ın "zinciri kırma" videosunu önerebilirim.
Yeni Yıl Hedefleriniz İçin 5 Yardımcı Ürün

Yeni yılda dilek tutmak adettendir. Ben ise hedef belirlemeyi tercih ediyorum :) Şöyle ki, sene başında 10 adet hedef belirleyip yıl sonunda en az 5'ini gerçekleştirdiyseniz bu seneyi geçtiniz demektir. Şimdi önümüze bakalım ve 2022 hedefleri için size yardımcı olabilecek birkaç ürün listesine göz atalım.

Deri Ev Dekorasyon Tavsiyeleri
Doğadan ilham alan art craft minimalist deri tasarımlarımızın dışında ev dekorasyonu için önerilerimiz olacak. Temel deri el sanatları bilgisiyle yapımı oldukça basit bu ürünler evinize hoş bir hava katacak. 5 farklı dekorasyon yapımını şimdi inceleyin.
Ormanlarımızı Yeniden Yeşerteceğiz!

Ülkemizde meydana gelen yangınlardan dolayı zarar gören bölgelerdeki ağaçlandırma çalışmalarına bağış katkısı yapmaktayız. Ayrıca: 8 Ağustos 2021 tarihine kadar yapacağınız tüm alışverişlerde Tema Vakfı'na sizin adınıza sertifikalı 1 adet fidan bağışında bulunuyoruz.

Deri Kalem Kılıfı Tavsiyeleri
Kalem kılıflarını nasıl seçilmeli? Deri kalem kılıflarını özel yapan nedir? Hangi kalemlikler nerede kullanılmalı? Gibi soruların cevabını en iyisi tasarımcısı versin. Kalemlere karşı özel bir tutkusu bulunan Roarcraft tasarımcılarından mimar Fethiye hanımın renkli yazısını okuyalım.
Hediye Vermenin Altın Kuralı – Hediye Paketleri
Hediye alması da vermesi de ayrı bir keyif. Özel bir günde veya yılın herhangi bir gününde, sebepli ya da sebepsiz yere alınmış her hediye herkesi mutlu eder sanırım. İçinden ne çıkacağının merakıyla, bir heyecanla açılır tüm hediyeler.