Özenli Hediyelerle

Şirketinizi Öne Çıkarın

Kişiselleştirilmiş Kurumsal Hediyeler

Ekip arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza ya da müşterilerinize yönelik özenle hazırlanan ürünlerle unutulmaz bir hediye deneyimi yaşatmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimizle kalıcı bir izlenim bırakmanız için süreci birlikte tasarlayalım.

Sipariş Sürecimiz

1- Ürün seçimi ve termin

İlgilendiğiniz ürünleri bize iletin ya da ayırdığınız bütçe dahilinde en etkili hediyeleri birlikte seçelim. El işçiliği ile butik üretim yaptığımız için yüksek adetli siparişlerin teslimat sürelerini haftalar öncesinden planlıyoruz. İş planımıza göre üretim kapasitesini genişletme imkanına sahibiz.

2- Özelleştirme ve detaylar

Ürün üstüne yapılacak isim ya da logo kişiselleştirmesi için detayları istiyoruz. İstenilen ürünlerin nasıl görüneceğine dair görsel hazırlayıp onayınıza sunuyoruz. Talep halinde numune hazırlayıp gönderebiliriz.

3- Paketleme seçenekleri

Mühürlü hediyelik paketleme ya da ahşap kutu seçeneklerini tercihlerinize sunuyoruz. Dilerseniz paket içerisine kendi kartvizitlerinizi ya da ürünlerinizi de ekleyebiliriz.

4- Sipariş onayı ve üretim

Sipariş detaylarını son kez kontrol edip sipariş onayını aldıktan sonra üretime hızlıca başlıyoruz. Söz verdiğimiz sürede kargoya teslim ediyoruz.

İsme Özel Kişiselleştirme

Deri üzerine lazerle yakma işlemi uygulanarak koyu renkte yapılan kalıcı kazıma işlemidir. İstenilen uzunlukta ve tipte yazı işlenebilir.

LAZER KAZIMA

Deri üzerine harf kalıplarıyla yapılan kalıcı sıcak baskı işlemidir. En fazla 6 karaktere kadar, sadece büyük harflerle ve tek yazı tipiyle baskı yapılır.

SICAK BASKI

Deri üzerine harf kalıplarıyla yapılan kalıcı sıcak baskı işlemidir. Altın renk folyo ile yapılır. En fazla 6 karaktere kadar, sadece büyük harflerle ve tek yazı tipiyle baskı yapılır.

YALDIZ BASKI

Sık Sorulan Sorular

Sürecimiz oldukça basit. Talebinizi detaylarıyla birlikte bize iletin. Ekibimiz talebi aldıktan sonra, bitmiş ürünün nasıl görüneceğine dair net bir fikriniz olması açısından logonuzun yer aldığı bir ürün görseli iletir. Görsel tarafınızca onaylandıktan sonra üretim süreci başlar ve en kısa sürede teslim edilir. Üretim süresi talep edilen miktara göre değişebilir.

Talep edilen ürünlere ve hediye adedine göre bu süre değişiklik göstermektedir. Hediyeyi vermek istediğiniz günden en az 2-3 hafta öncesinde bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Tabii ki. Farklı amaçlar doğrultusunda hazırladığımız listelere göz atabilir, dilediğiniz gibi ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

Dilerseniz size özel hediyelik kutu hazırlayabiliriz.

Evet, tabii ki ekleyebiliriz. Genelde kutlama kartları, kartvizit ya da özel ürünler ekleniyor. Eklemek istediklerinizi bize göndermeniz yeterli.

Elbette. Tüm hediye hazırlık sürecindeki gelişmelerden anlık olarak sizi bilgilendiriyoruz. Projenize dair hediye seçeneklerini de talebiniz doğrultusunda kargo ile size gönderiyoruz.

Evet, dilerseniz her bir ürünün üzerine ayrı isimler işleyebiliriz. Kişiselleştirmeye müsait her ürünümüz için bu seçeneğiniz mevcut.

Elbette. Sipariş etmek istediğiniz ürünleri ve adetleri bize ilettiğinizde en kısa zamanda en uygun fiyat seçeneklerini tarafınıza sunuyoruz.

Bazı Kurumsal Müşterilerimiz

Sürüdürülebilir Üretim

Kullandığımız deriler “LWG - Gold Rated” sertifikasına sahip işletmelerde kalite standartlarına uygun ve sürdürülebilir yöntemlerle ve kendi reçetelerimiz doğrultusunda tabaklanmaktadır.

Ahşap malzemelerin ve paketlemede kullandığımız kağıt malzemelerin tamamı FSC sertifikasına sahip ormanlardan temin edilmektedir. FSC sertifikasına sahip ormanlar ekosistem bütünlüğünün, ağaç varlığının, biyolojik çeşitliliğin korunduğu ormanlardır.

İletişime Geçin

Çalışma saatleri: Hafta içi 09:00 - 18:00
Adres: Değirmenönü Mah. 1471 Sk. No:17A
Merkezefendi / Denizli

WhatsApp: +90 541 808 35 20
E-posta: info@roarcraft.com

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Roarcraft Hakkında

Roarcraft, 2016 yılında Denizli'de kurulan ve şu an 50'nin üzerinde ülkeye ihracat yapan bir e-ticaret markasıdır. Satışı yapılan butik ürünler Roarcraft ekibi tarafından ve tamamen elde üretilmektedir. Kalite kaygısı, şeffaflığı ve müşteri odaklı prensipleri sayesinde kısa zamanda Türkiye'de özgün ve güven veren bir marka haline gelmiştir.

Roarcraft abartıyı sevmeyen, kaliteyi önemseyen, tarzını tamamlamak isteyen detaycı modern dünya insanlarına hitap eder.

Şirket Bilgileri:

Ticaret Sicil No: 42916
Mersis No: 0735152398000001
Ticari Ünvan: Roarcraft Deri ve Tekstil Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

Kurumsal Hediye Kutuları Hakkında

Müşterilere özel bir hediye mi arıyorsunuz? Verdiğiniz değeri gösterin. Ya da yeni işe başlayan arkadaşınıza ya da ofisine hava katmak isteyen sevdiklerinize isme özel hediye arıyorsanız size kaliteli deri ürünlerimizi tavsiye ederiz. Kurumsal hediye olarak tercih edilen ürünlerimiz her yaşa ve cinsiyete uygundur. İş dünyasında kullanışlı ve kaliteli ürünlerimizle farkınızı gösterin. Sevdiklerinize sıradışı ve kişiselleştirilmiş bir hediye deneyimi sunun.

Deri masa matı setleri ofis masalarının vazgeçilmez bir parçası oldu. Bunun yanında bir deri tepsi de masayı düzenli tutmaya yardımcı olacaktır. Bu ürünler sürekli masada yer alacak ve hediyeniz hep göz önünde olacaktır. Bunların dışında A6, A5 ve A4 ebatlarında defter organizer deri kılıflar da gözde bir hediye tavsiyesidir. Tabi defterle birlikte doğal ahşap pirinç kalem harika bir set olur.

Tüm ürünleri isme özel olarak hazırlayıp özenle hediyelik paketleyerek mühürleyebiliriz. Çalışanlara kurumsal hediye olarak unutulmaz bir deneyim olacağından eminiz. Toplu siparişler için fiyat teklifi istemeyi unutmayın! info@roarcraft.com