Garanti & İade


GARANTİ

Ürünlerimiz tamamen doğal malzemeler kullanılarak el işçiliğiyle bizim tarafımızdan üretilir. Gerek malzemenin doğasından, gerekse zanaatkarın elinin tadından dolayı farklılıklar olabilir, çünkü el işiyle üretilen ürünler her zaman tektir. Ürünler fabrikasyon olmadığı için çok az da olsa sitedeki görsellerden farklılık içerebilirler.

Ürünlerimiz uzun yıllar kullanmaya dayanıklıdır ve garantimiz kapsamındadır. Ürünlerimizi paketlemeden önce tekrardan kontrol ederiz. Yine de üretimden/teslimattan kaynaklı bir hata/deformasyon tespit ederseniz hemen ([email protected]) iletişime geçiniz.

 

İADE YA DA DEĞİŞİM

  • "Bir haftalık beğenme garantisi" kapsamında müşteri, ürünün teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir.
  • Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise Roarcraft yeni ürün ile değişimi ya da ücret iadesini sağlayacaktır.
  • İade sebebi beğenmeme/vazgeçme ise ücret iadesinden kargo bedeli (10TL) düşülecektir. Ürün iadesi yapılırken geri gönderiye ait kargo bedeli müşteriye aittir.
  • İade etmek istediğiniz ürünün ve ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekir ve eksiksiz olarak orijinal kutusu ile gönderilmelidir.

Önemli Not: Özel siparişle hazırlanmış, üzerine yazı kazınarak özelleştirilmiş ürünlerin iadesi mümkün olmamaktadır.