İletişim

Hafta içi çalışma saatleri: 09:00-18:00
Adres: Değirmenönü Mah. 1471 Sk. No:17A
Merkezefendi / Denizli

E-posta: info@roarcraft.com
Instagram: @roarcraft

Anlaşılır, hızlı ve kayıtlı bir iletişim için e-postayı tercih ediyoruz. Sipariş süreci ve ürünlerle ilgili sorularınızı, öneri ve şikayetlerinizi buradan kolayca iletebilirsiniz.
Not: Siparişinizle ilgili bilgi almak için mesajınıza sipariş numaranızı eklemeyi unutmayın.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm ziyaretçi ve müşterilerimize en hızlı ve anlaşılır şekilde cevap verebilmek bizim önceliğimiz. Ekip arkadaşlarımızın da takip edebilmesi ve kayıtlı kalması adına yazılı iletişim daha uygun oluyor. Merak ettiğiniz herhangi bir konuda bize her zaman info@roarcraft.com adresinden veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye içerisindeki tüm siparişleri ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz.

Eposta adresinize gönderilen sipariş onay mailinde gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer mail ulaşmadıysa iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz.

Maalesef, kurumsal toplu siparişler haricinde özel tasarım hizmeti veremiyoruz. Ürün model şablonunun hazırlanması, numunelerin üretimi ve test edilmesi gibi aşamalar uzun bir süreç gerektiriyor.

Mümkün. Görselin basit çizgilerden oluşması daha iyi sonuç verir. Beyaz zemin üzerine siyah çizim olması gerekmektedir. Sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçip görselin uygunluğunu teyit etmenizi öneririz. 

Ticaret Sicil No: 42916
Mersis No: 0735152398000001
Ticari Ünvan: Roarcraft Deri ve Tekstil Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti.