Hakkımızda


Geleneksel el işçiliğiyle değerlerine bağlı, duyarlı, minimal ve özgün bir deri markasıdır.

Abartıyı sevmeyen, kaliteyi önemseyen, tarzını tamamlamak isteyen detaycı modern dünya insanlarına hitap eder.


Zanaatkârın ellerinden çıkan her ürün imzasıyla var olur. Her ürün o kişinin izlerini, hislerini, emeğini yansıtır. Emek kokan, detayların törpülenmediği el işçiliğiyle, tüm sürecin titizlikle birbirini takip ettiği bir üretim şekliyle imzamızı atıyoruz.
%100 el yapımı

Tarzıyla zamansız, kalitesiyle “evladiyelik”, tasarımlarıyla özgün ve şık ürünlerimiz kıymetin, emeğin, şahsiliğin, değerlerin birer yorumu ve temsilidir.

 

Minimal

Abartıdan uzak, basit çizgilerin şıklığını taşıyan tasarımlardır.

 

Özgün

Çizgimizi gösteren, eşsiz ürünlerdir.

 

Duyarlı

Ürünlerinin adını Anadolu'nun antik kentlerinden alır.

 

Tarz

Kullanıcısının tarzını tamamlar.

 

El Yapımı

Zanaatkarının izlerini taşıyan geleneksel el işçiliğiyle üretilir.

 

Ayrıcalıklı

Kullanıcısına kendini özel hissettiren ürünlerdir.

 

Sürdürülebilir

%100 doğal malzemelerden üretilir.

 

Zaman soluksuz bir akıştayken, her şeyin bu kadar hız kazanmış olması birçok değeri bir çırpıda tüketiyor. Bu da ardından gelen yeni değerlerin çabuk tüketilebilir olmasına neden oluyor. Her şeyi sonsuz bir istekle tüketirken elimizde bir şey kalmıyor; ardından yeni bir fenomen çıkıyor, yeni bir furya başlıyor ve bizler sürükleniyoruz. Bu koşuşturmanın içinde kafamızı kaldırıp “neden?” diye sorarak adım attığımız bu yolda amacımız değerlere, geleneksel olana ve emeğe sahip çıkmak, anlamlandırmak ve derinlik katmak.

Tasarımcılarla Tanışın

Roarcraft olarak 2016 yılında Pamukkale'nin eteklerinde faaliyete başladık. Modern dünya insanlarına sade ve tarz ürünler tasarlamak için yola koyulduk.

Pamukkale Denizli

Bizler deri zanaatına gönül vermiş ve geleneksel metodlarla minimalist ürünler ortaya koyan bir tasarım ekibiyiz. Bütün ahşap / deri tasarımlar bizzat ellerimizle üretilmekte ve hiçbir aracı olmadan online mağazadan satışa sunulmaktadır.

Türkiye'deki online mağazamızın yanısıra yurtdışı sayfamızda ve Etsy dükkanımızda faaliyet gösteriyoruz.

deri atölyesi

Bir atölyeden daha fazlası

Çalışma alanımızı sadece atölye olarak kısıtlamadık. Bir sosyal tesis, sanat stüdyosu, AR-GE laboratuvarı, kütüphane ve bir ilham merkezi haline getirdik.

deri atölyesi