Ödeme & Teslimat


ÖDEME YÖNTEMLERİ

  • Kredi Kartı (Payu Turkiye)

Tüm ödemelerinizi kredi kartınızla ve dilerseniz 12 ay taksitle yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak güvenilir Payu altyapısını kullanıyoruz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür.

  • Havale/EFT Ödeme

Siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi "Havale/EFT" seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, toplam tutarı size iletilen IBAN hesabına transfer etmeniz yeterlidir.

  • Kapıda Ödeme

Ürünlerimiz sipariş üzerine imal edip hazırlandığı için kapıda ödeme seçeneğimiz aktif değildir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

  • Paypal Payment (International Payments Welcome)

You can pay via Paypal on your international orders. Please visit our international online shop roarcraft.com

 

ÜCRETSİZ KARGO

  • Ücretsiz Kargo

Roarcraft.com.tr'den yaptığınız tüm yurt içi alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

  • Teslimat Süresi

Siparişleriniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde hazırlanarak (bazı ürünlerde 7-8 iş günü) Denizli'den kargoya teslim edilir ve ardından e-posta adresinize bir takip numarası gönderilir. Teslimat adresinin mesafesine göre kargo şirketi en geç 2 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Yurtiçi siparişleriniz MNG kargo, yurtdışı siparişleriniz ise TNT Express ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size takip numarası gönderilecektir. Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Roarcraft'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.