Yeni Yıl Hedefleriniz İçin 5 Yardımcı Ürün

Yeni yılda dilek tutmak adettendir. Ben ise hedef belirlemeyi tercih ediyorum :) Şöyle ki, sene başında 10 adet hedef belirleyip yıl sonunda en az 5'ini gerçekleştirdiyseniz bu seneyi geçtiniz demektir. 2021'de ne gibi hedefleriniz vardı ve hangileri gerçekleşti? (Bize yazmak isterseniz keyifle okuyup cevaplarız.)

Şimdi önümüze bakalım ve 2022 hedefleri için size yardımcı olabilecek birkaç ürün listesine göz atalım.

Pirinç Kapaklı Doğal Ahşap Jel Kalem

Kalem deyip geçmeyin, yazıdan da önce icat edilmiş. İnsanlık tarihinin gelişimine ivme kazandıran bu icat olmasa ne yapardık? Versatil kalem, dolma kalem ve hatta fosforlu kalem vb. birçok çeşit var. Aynı zamanda her kalemin ayrı bir hayran kitlesi var. Mesela bu ahşap kalemi isme özel kişiselleştirerek koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

isme özel kalem

ahşap pirinç kalem

Roarcraft Siyah Dot Grid A5 Defter

Aklınızda ışık hızıyla beliren yeni yıl hedeflerinizi çok geç olmadan yazmaya başlamak, hedeflere giden yolda iyi bir başlangıç olabilir.

dot grid defter

Özellikle deftere karalamayı sevenler için ideal olan noktalı deftere bir göz atalım. Mürekkebi dağıtmayan yüksek gramajlı kaliteli kâğıt ile üretilen Roarcraft dot grid defter, çizim ve not tutmak için harika bir seçenek.

A5 Ajanda Organizer

Kalemi, defteri ya da ajandanızı bir arada tutacak kaliteli bir organizer tasarladık. Yeni yıl planlarınızı bu ajandaya not almak için hala geç değil! A5 boyutuna alternatif olarak A4 ve A6 seçenekleri de mevcut.

A5 defter organizer ajanda

reMarkable 2 Tablet

E-mürekkep teknolojisini kullanan bu cihaz, kitap okumanın yanında not alma imkânı da sunuyor. Kâğıdın elektronik hali diyebiliriz. Metal çerçeveli ve manyetik kaleme sahip. Notlarınıza ve kitaplarınıza aynı anda ulaşarak üretkenliğinizi arttırmak istiyorsanız bu cihaz tam size göre. Neredeyse anında tepki veren dokulu yüzeyi, benzeri olmayan bir yazma deneyimi sağlıyor. Türkiye’de gittikçe popülerleşen bu cihaz yeni yıl için iyi bir yatırım olabilir.

remarkable 2 tablet

Deri Kitap Kılıfı

    Kaliteli tarza sahip eşsiz güzellikte bir kitap kılıfı mı arıyorsunuz? Değerli kitabınızı ya da ajandanızı taşırken hem koruyucu hem de tarz bir kılıf olsa hiç fena olmaz. 

    kitap kılıfı

    Hedeflerinizin ve hayallerinizin peşinden koşarken kitap okumayı hiç ihmal etmemeniz dileğiyle...